انرژی

 • انرژی

  Remote Management of Critical Infrastructure

  مدیریت از راه دور مدیریت زیرساخت های بحرانی فایل بسیار کاربردی از اشنایدر الکتریک ارایه راهکار های اسکادا و مانیتورینگ منابع آبی. ClearSCADA Telemetry & Remote SCADA Solutions نرم افزار باز، قابل اعتماد و مقیاس پذیر برای راه حل های تله متری و راه دور SCADA اختصاص داده شده به اندازه گیری، کنترل، نظارت و جمع آوری داده ها از طریق جغرافیایی-پراکنده. صنایع SCADA برنامه های صرفه جویی در مصرف را شامل می شوند. بهینه سازی تولید، استاندارد سازی اجزای سیستم و به حداکثر رساندن در دسترس بودن سیستم در طول گسترش یا تعمیر و نگهداری.

  بیشتر بخوانید »
 • Capacitorجدول انتخاب خازن بر مبنای راکتیو

  جدول انتخاب خازن بر مبنای راکتیو در الکترومارکت

  جدول فوق به شما کمک میکند تا به شکل خیلی ساده و روان خازن مورد نیاز برای سیستم خود را انتخاب کنید . انتخاب خازن بدون نیاز به داشتن دانش مهندسی برق و انتخاب خازن بدون نیاز به محاسبه.

  بیشتر بخوانید »
 • انرژیElectrical Engineering General Formulas

  Set formulas in a spreadsheet widely used in electrical engineering

  Electrical Engineering General Formulas فرمول های مهندسی برق عمومی Introduction معرفی This spreadsheet calculates the most common and basic electrical engineering formulas. این صفحه گسترده محاسبه رایج ترین و اساسی فرمولهای مهندسی برق. These are:   1.    Single phase power in kVA 2.    Three-phase power in kVA 3.    Single phase current in Amps 4.    Three-phase current in Amps 5.    Dissipated power in Watts 6.    Inductance in Henries 7.    Impedance in Ohms 8.    Resistance in Ohms Spreadsheet is pretty easy to use, blue-text cells can be modified by user, and green-text cells represent the result. صفحه گسترده است که بسیار آسان برای استفاده، سلول های آبی-متن را می توان توسط کاربر اصلاح و سلول های سبز متن نشان دهنده نتیجه.

  بیشتر بخوانید »
 • PREMIUM EFFICIENCY MOTOR SELECTION AND APPLICATION GUIDE

  موتور پربازده NEMA یک موتور چنانچه مجموعه ه­ایی از حداقل سطوح بازدهی یا راندمان بار کامل یا بیش از آن مجموعه را ارائه دهد، می­تواند به عنوان یک موتور پربازده NEMA به بازار عرضه شود. این استانداردهای موتور پربازده موتورهای القایی 1 اسب بخار تا 500 اسب بخار ولتاژ پایین سه فاز NEMA با هدف اصلی، ویژه و قطعی در طراحی A و B را پوشش می­دهند که به طور گسترده در مراکز صنعتی ایراناستفاده می­شوند. [quote author=”” animation_delay=”0″ animate=”” ]صرفه جویی در انرژی با جایگزینی موتورهای استاندارد و موتورهایی با راندمان بالا به جای موتور های در حال کار و موجود با مدل های موتور پربازده میتواند قابل توجه باشد.[/quote] این راهنمای انتخاب و کاربرد موتور پربازده برای کمک…

  بیشتر بخوانید »
 • انرژی

  Spreadsheet For Calculating Size Of Motor Pump

  Spreadsheet For Calculating Size Of Motor Pump

  بیشتر بخوانید »
 • انرژی

  دانلود ابزار اندازه گیری میزان بهره وری پمپ

  ابزار اندازه گیری میزان بهره وری پمپ مقدمه ای بر اسپرید شیت این ابزار میزان بهره وری و عملکرد انرژی را در تجهیزات پمپاژ آب ( و فاضلاب) محاسبه می کند. بخش راهنمای زیر، برخی از داده های ورودی، محاسبات و خروجی های این ابزار را توضیح می دهد.

  بیشتر بخوانید »
 • گراف Regenerative SINUS PENTA سانتریفیوژ شرکت قند اصفهان

  گراف Regenerative SINUS PENTA سانتریفیوژ شرکت قند اصفهان گراف سیستم ریجنریتیو سانتریفیوژ قند اصفهان شامل 3 فایل اکسل است 2 فایل مربروط به 2 موتور و 1 فایل مربوط به اینورتر ریجنریتیو که گراف های فوق طی چندین سیکل کاری گرفته شده است.توسط اجرا کننده پروژه یوسف رجبی.(گروه مهندسی بازرگانی ثامن)

  بیشتر بخوانید »
 • Capacitorدرک ضریب توان

  How Power Factor Corection Works

  مانند انواع تجهیزات دیگر، یک سیستم الکتریکی، وظیفه خود را در درجه ای از محدوده بهره وری، که از ضعیف تا عالی می باشد، انجام می دهد. اندازه گیری راندمان یا بازده موتورهای الکتریکی به عنوان ضریب توان شناخته می شود.

  بیشتر بخوانید »
دکمه بازگشت به بالا
Open chat
چطور می تونم کمکتون کنم ؟
چطور می تونم کمکتون کنم ؟