Capacitor

 • Capacitorجدول انتخاب خازن بر مبنای راکتیو

  جدول انتخاب خازن بر مبنای راکتیو در الکترومارکت

  جدول فوق به شما کمک میکند تا به شکل خیلی ساده و روان خازن مورد نیاز برای سیستم خود را انتخاب کنید . انتخاب خازن بدون نیاز به داشتن دانش مهندسی برق و انتخاب خازن بدون نیاز به محاسبه.

  بیشتر بخوانید »
 • Capacitorدرک ضریب توان

  How Power Factor Corection Works

  مانند انواع تجهیزات دیگر، یک سیستم الکتریکی، وظیفه خود را در درجه ای از محدوده بهره وری، که از ضعیف تا عالی می باشد، انجام می دهد. اندازه گیری راندمان یا بازده موتورهای الکتریکی به عنوان ضریب توان شناخته می شود.

  بیشتر بخوانید »
 • Capacitorانرژی راکتیو

  Power Factor Correction And Harmonic Filtering

  در ایستگاههای برق، بارهای الکتریکی، به عنوان یک منبع عرضه توان (برای مثال، رایانه های شخصی، پرینتر، تجهیزات تشخیصی، و غیره) از انرژی الکتریکی شبکه (فعال) حاصل می شوند و یا آن را به شکل دیگری از انرژی تبدیل می کنند (برای مثال لامپ الکتریکی و یا اجاق) یا به بازده مکانیکی (برای مثال موتورهای الکتریکی).

  بیشتر بخوانید »
 • جدول محاسبه ضریب قدرت

  خازن kVAR مورد نیاز ابزار گرافیکی زیر را می توان برای برآورد KVAR خازن مورد نیاز برای بهبود ضریب قدرت از یک فاز یا کل سیستم قدرت. ضریب قدرت واقعی، اوج تقاضا کیلووات و ضریب قدرت مورد نظر مورد نیاز است. بهترین منبع برای این اطلاعات قبض برق ماهانه و یا دیگر تجهیزات نظارت محلی است.

  بیشتر بخوانید »
 • ضریب قدرت محاسبه اصلاح

  محاسبه صرفه جویی انرژی   به منظور محاسبه قدرت اصلاح ضریب برای نصب و راه اندازی خود و مقدار صرفه جویی انرژی، شما باید مراحل زیر را دنبال کنید: مرحله ۱:محاسبه بار واقعی (kw) Load] Power kW = Volts V x √۳ x Current I x Power factor Pf] مرحله ۲:محاسبه اصلاح ضریب قدرت مورد نیاز (kVAr) اصلاح ضریب قدرت [kVAr = Power kW [TanΦi – TanΦd pf ضریب قدرت اولیه Φi = Cos-1 pf مورد نیاز ضریب قدرت Φd = Cos-1 مرحله ۳: محاسبه اصلاح ضریب قدرت واقعی [kAVrl [Pf = Cos (Tan-1 (TanΦi – Correction kVAr/Power kW] اصلاح ضریب قدرت واقعی اصلاح ضریب قدرت معمولی موجود در تقسیم عددی بر مضرب را ۲۵kVAR، برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید. در پایان شما با عدد محاسبه شده صرفه…

  بیشتر بخوانید »
 • Capacitorاندازه خازن برای ارتقاء ضریب توان

  اندازه خازن برای ارتقاء ضریب توان

  محاسبه اندازه خازن برای ارتقاء ضریب توان محاسبه صرفه جویی سالانه با انتخاب خازن محاسبه توان اکتیو و راکتیو

  بیشتر بخوانید »
دکمه بازگشت به بالا
Open chat
چطور می تونم کمکتون کنم ؟
چطور می تونم کمکتون کنم ؟