سامان گستر

شرکت سامان گستر، یکی از بزرگترین و باتجربه ترین شرکت هایی است که در زمینه اتوماسیون صنعتی و تامین تجهیزات الکترونیکی (کنترل کننده های دور موتورAC,DC و سافت استارتر و الکتروموتور ) و انرژی بادی و خورشیدی در سطوح ولتاژی LV و MV فعالیت دارد.
شرکت سامان گستر نمایندگی رسمی و انحصاری SANTERNO  ایتالیا، در زمینه فروش و خدمات پس از فروش اتوماسیون صنعتی در ایران می باشد.
این شرکت با استفاده از مهندسین مجرب ، پشتیبانی و خدمات پس از فروش بسیار مناسبی را در سرتاسر کشور ارائه می دهد.

لوگوی رسمی شرکت سانترنو ایتالیا
لوگوی رسمی شرکت سانترنو ایتالیا

شرکت سامان گستر با به کارگیری دانش فنی بالا تلاش می کند بهترین خدمات را در زمینه فروش و خدمات پس از فروش ، همانند نصب و راه اندازی و آموزش به مشتریان عزیز ارائه کند.

لوگوی سانترنو
گروه مهندسی سانترنو یکی از بزرگترین و متنوع ترین تولید کنندگان محصولات اتوماسیون صنعتی و سیستمهای فتوولتایی در دنیا میباشد.

شرکت سامان گستر دارای نمایندگی های متعددی در شهرهای مختلف کشور می باشد که همگی توسط متخصصان سامان گستر آموزش دیده اند.
شرکت سامان گستر با دراختیار داشتن متخصصان و کارشناسان خبره ، قادر به ارائه بهترین خدمات در کوتاهترین زمان به مشتریان خود می باشد.
شرکت سامان گستر با انتخاب دقیق کالاها ، سعی در وارد کردن کالاهایی با کیفیت بسیار بالا دارد که توسط بهترین تولید کنندگان جهان ساخته شده اند.
شرکت سامان گستر آماده ارائه خدماتی همچون مشاوره ، شناخت نیازهای بازار و دستیابی به بهترین راه حل ها در نصب و راه اندازی می باشد.
گروه سامان گستر، متشکل از مهندسین و تکنسین های آموزش دیده ، با بهره گیری از علم فروش به سرتاسر کشور خدمات ارائه می دهد.
ما با افتخار به برجسته ترین کارخانجات صنعتی کشور خدمات ارائه می کنیم . از جمله صنایع سیمان، فولاد ، استخراج معادن ، جرثقیل ، سیستم های گرمایشی – سرمایشی ، آب و فاضلاب ، نفت، آسانسور سازی و صنایع شیمیایی.

 

لوگوی رسمی شرکت سامان گستر
لوگوی رسمی شرکت سامان گستر

شرکت سامان گستر، ارتباط کاری مداوم خود را با کارخانجاتی که به آنها خدمات ارائه می کند حفظ کرده و بدین ترتیب ، سعی در بازنگهداشتن پل ارتباطی بین شرکت و مشتریان طی پروسه کاری را دارد. اعضای شرکت سامان گستر به طور مداوم جلسات آموزشی را در مکان های تولیدی صنعتی برگزار می کند تا جدیدترین اطلاعات را به مشتریان خود ارائه دهد.

سایت رسمی شرکت سامان گستر : www.sgt-group.com

شعار شرکت سامان گستر: دانش ما به اندازه کیفیت اجناس ما بالا است.

دکمه بازگشت به بالا
Open chat
چطور می تونم کمکتون کنم ؟
چطور می تونم کمکتون کنم ؟