RAS Pumping

RETURN ACTIVATED SLUDGE PUMPING

پمپاژ لجن از مواد پاک کننده ثانویه به مخازن هوادهی، فعال بودن زیست توده در مخازن هوادهی است. این به عنوان “لجن فعال بازگشتی” (RAS) پمپاژ می شود.

پمپ های RAS پیشنهاد می شود، که هر کدام در حدود blaa blaaa اندازه گیری می شوند. این ترتیب برای یک پمپ وظیفه و یک پمپ آماده به کار در هر مخزن امکان پذیر است.

پمپ های RAS در قسمت های منتخب زیرزمین بین تانک جدید و تانک های روشن کننده ثانویه قرار می گیرند.

پمپاژ RAS برای جریان 100٪ از جریان متوسط ​​نفوذ به گیاه اندازه گرفته شده است.

ممکن است در نظر گرفتن کاهش تعداد پمپ های آماده به کار را از طریق ایستگاه های معمولی کاهش دهید، که باید در طراحی اولیه بررسی شود.

بخشی از لجن روشن کننده های ثانویه به طور مرتب خراب می شود.

چرخه زباله می تواند برای یک دوره زمان مشخص یا حجم به صورت خودکار به صورت خودکار (به عنوان مثال، 10 دقیقه از هر ساعت)، و یا می تواند با توجه به ترجیحات اپراتور انجام می شود. این به عنوان “لجن فعال” اشاره شده است (WAS).

لجن ، (به انگلیسی: Activated sludge) به توده بیولوژیکی جمع شده در سیستم‌های تصفیه فاضلاب، که در نتیجه گندروی و رشدباکتری‌ها و سایر موجودات زنده ذره‌بینی، در حضور اکسیژن محلول تشکیل شده‌اند، اطلاق می‌گردد.

به فرایند تصفیه بیولوژیکی پساب که در آن مخلوطی از لجن فعال و فاضلاب، بهم خورده و هوادهی می‌شود، تصفیه با لجن فعال گفته می‌شود. قسمتی از لجن فعال متعاقباً از طریق ته‌نشینی جدا شده و خارج می‌گردد، یا در صورت لزوم به فرایند بازگردانده می‌شود.

دکمه بازگشت به بالا
Open chat
چطور می تونم کمکتون کنم ؟
چطور می تونم کمکتون کنم ؟